Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Váš kufřík je zatím prázdný...

March - KOH-I-NOOR - plastové kufry pro všechny vaše cesty

Světově uznávaná firma vyrábějící cestovní kufry MARCH pochází z Nizozemí, které je řazeno také mezi špičky v oblasti zpracování diamantů, a právě jimi se designéři nechali při návrzích této kolekce nazvanou KOH-I-NOOR inspirovat. Kufr jehož tvar připomíná diamantovou strukturu je svým vzhledem jedinečný a současně elegantní.
Tyto i mimořádně lehké kufry jsou navzřené z kvalitního polykarbonátu, jenž přináší i trvalivost. Jeho diamantová struktura pak zabraňuje jeho poškození při přepravě.
Kolekce Koh-i-noor přichází na trh i v barvách pro diamanty tak typické - hluboké půlnoční modři, tajemné černé, tmavě červené a stříbrné.
Jak známo diamanty jsou dlouhodobou a trvalou investicí, proto neváhejte a jeden z kufrů té nejvyšší kvality si od March zakupte.
 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Produkty v nabídce
TROOP LONDON - NOVINKY 2017 TROOP LONDON - NOVINKY 2017

Novinky Troop London jsou opět vyrobeny z kvalitního přírodního materiálu. Nabídka brašen a městských batohů tak byla výrazně v kolekci Heritage rozšířena.

GLADIATOR - Kvaltiní cestovní tašky s kolečky i bez nich GLADIATOR - Kvaltiní cestovní tašky s kolečky i bez nich

Kvalitní a současně velmi lehké cestovní tašky na kolečkách i bez nich to je kolekce EXPEDITION od španělské firmy Gladiator

CARLTON KUFRY SE SLEVOU AŽ 50% CARLTON KUFRY SE SLEVOU AŽ 50%

Je u nás nyní nakoupíte značkové kvalitní kufry Carlton se slevou až 50% na kolekce z minulého roku a starší. Více informací ...

AHA SE SLEVOU AŽ 50% AHA SE SLEVOU AŽ 50%

Využijte slevu a nakupte tak za zajímavé ceny zavazadla pro každodenní potřebu.

Archiv novinek

 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry a zavazadla
© Kufry a zavazadla

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Povolené hmotnosti a velikosti zavazadel pro letecké společnostiTabulka povolených velikostí a hmotností palubních zavazadel leteckých společností s odletem z ČR
Zavřít Více
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím