Gladiator - MONDRIAN Klasický vzhled textilního kufru

Klíčová postava mezinárodního avantgardy - Piet Mondrian (1872-1944), byl mimořádným malířem, zaměřeným na malbu složenou pouze z primárních barev, které byly na sobě umístěny na mřížce vertikálních a horizontálních černých čar a na bílém pozadí.

Mondrian je zdrojem inspirace pro módu, umění, architekturu a design, od obalů bílých pruhů až po šaty Yves Saint Laurent. Nyní jsou základní barvy značky Mondrian ty, které byly vybrány pro tuto cestovní kolekci vyrobenou z nylonu s jemným razítkem vzoru, střízlivý a elegantní.

Se zvoleným systémem, vybraným materiálem a komponenty získáváme hmotnost super lehkého, trvanlivého a funkčního kufru. Díky svým vlastnostem je to efektivní a kvalitní zavazadlo, které je dokonalým společníkem pro vaše cesty.

Počet Řadit dle
Pouze skladem
Tašky a batohy pro ženy Tašky a batohy pro ženy

Nová kolekce Suitsuit NATURA má osvěžující vzhled a nadčasovou jednoduchost, celá kolekce je navíc také udržitelná - je vyrobená z použitých PET lahví.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní až o 15% nižší než v hlavní sezóně.

Archiv novinek

 
Zavřít Více