Gladiator - U-MYTO Ultra lehké polykarbonové kufry

Kufry z kolekce U-MYTO jsou vyrobeny ze 100% kvalitního polykarbonátu, který designérům dovolil dotvářet dílo i v tom nejmenším detailu.

Skořepina kufrů, které jsou zastoupeny ve třech možných velikostech a barevných provedeních bílém, červeném a modrém je vyrobena z lehkého a dokonale pružného polykarbonátu . Tento materiál umožňuje prohýbání skořepiny zavazadla aniž by se zlomil.

Zavazadla zaujmou svou přirozenou elegancí a sofistikovanými fukcemi. Kufry jsou opatřeny TSA integrovanými zámky, do kterých uzamknete dojité kvalitní jezdce zipu . Kolečka jsou umístěna do všech čtyř rohů a jsou zdvojená, pojezd s kufrem zajišťují plynulý a ovladatelnost je velmi jednoduchá a intuitivní. Povrch kufru je lesklý a zdrsnělý pro větší odolnost proti oděru.

Každý náročný cestovatel, který se svým kufrem počítá na delší dobu, může očekávat elegantní design, kvalitu a trvanlivost.

Počet Řadit dle
Pouze skladem
Tašky a batohy pro ženy Tašky a batohy pro ženy

Nová kolekce Suitsuit NATURA má osvěžující vzhled a nadčasovou jednoduchost, celá kolekce je navíc také udržitelná - je vyrobená z použitých PET lahví.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní až o 15% nižší než v hlavní sezóně.

Archiv novinek

 
Zavřít Více