Gladiator - U-MYTO Ultra lehké polykarbonové kufry

Kufry z kolekce U-MYTO jsou vyrobeny ze 100% kvalitního polykarbonátu, který designérům dovolil dotvářet dílo i v tom nejmenším detailu.

Skořepina kufrů, které jsou zastoupeny ve třech možných velikostech a barevných provedeních bílém, červeném a modrém je vyrobena z lehkého a dokonale pružného polykarbonátu . Tento materiál umožňuje prohýbání skořepiny zavazadla aniž by se zlomil.

Zavazadla zaujmou svou přirozenou elegancí a sofistikovanými fukcemi. Kufry jsou opatřeny TSA integrovanými zámky, do kterých uzamknete dojité kvalitní jezdce zipu . Kolečka jsou umístěna do všech čtyř rohů a jsou zdvojená, pojezd s kufrem zajišťují plynulý a ovladatelnost je velmi jednoduchá a intuitivní. Povrch kufru je lesklý a zdrsnělý pro větší odolnost proti oděru.

Každý náročný cestovatel, který se svým kufrem počítá na delší dobu, může očekávat elegantní design, kvalitu a trvanlivost.

Počet Řadit dle
Pouze skladem
MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní minimálně o 15% nižší než v hlavní sezóně.

TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ

Troop London přichází s dalšími oblíbenými brašnami a batohy v modrém provedení, které tak dokonale ladí ke každému outfitu. Teď už jen vymyslet plán a vyrazit do města i mimo něj.

Archiv novinek

 
KONFIGURÁTOR PRODUKTŮ zvolte parametry které Vás zajímají

Zvolte cenu od / do: 3083 - 3899 Kč

Výrobce:

Filtry dle vlastností:

Kategorie
Barva
Typ zavazadla
Materiál
Velikost zavazadla
Váha zavazadla
Počet koleček
Vlastnosti zavazadla
Zámek
Objem
Zavřít Více