Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Váš kufřík je zatím prázdný...

Gladiator - ZEBRA levné kufry z ABS

Lehké cestovní kufry z ABS - Gladiator ZEBRA

Na první pohled jednoduchá kolekce, které si nikdo v divočině cestovních zavazadel téměř ani nevšimne. Přesto se s vámi bude kufr z řady zavazadel Gladiator ZEBRA po halách pohybovat přesně dle vašeho tempa a s jistou společně zažijete mnohá dobrodružství.
Kufry jsou vyrobeny z lehkého a levnějšího materiálu , kterým je ABS - proto i jejich cena je pro mnohé snadno dostupná. K výběru máte možnost se rozhodnout mezi 5 barvami.
Pro pohodlnější cestování podléhá zvyšujícímu se trendu osazení čtyřmi kolečky , která jsou navíc zdvojená - váha kufru je tak více rozložená a pojízdný systém je více ochráněn.
Obsah kufru je chráněn vestavěným kódovým zámečkem , bohužel ale bez TSA vstupu pro master klíč, proto tuto kolekci nemůžeme pro cestování do USA a jiných zemí doporučit, neboť by mohlo dojít k porušení zipu kufru pracovníkem letiště, který by nabyl dojmu, že obsah vašeho kufru je pro okolí nebezpečné.
Uvnitř je prostor řešen jednoduše a tkanina je v šedém provedení.

Počet Řadit dle
Pouze skladem
MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní minimálně o 15% nižší než v hlavní sezóně.

TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ

Troop London přichází s dalšími oblíbenými brašnami a batohy v modrém provedení, které tak dokonale ladí ke každému outfitu. Teď už jen vymyslet plán a vyrazit do města i mimo něj.

Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA

Nová kolekce lehkých plastových kufrů z ABS na zdvojených kolečkách, která je dostupná v pěti barevných variantách. Palubní zavazadla jsou dostupná již od 1699,-

Archiv novinek

 
KONFIGURÁTOR PRODUKTŮ zvolte parametry které Vás zajímají

Výrobce:

Filtry dle vlastností:

Kategorie
Barva
Typ zavazadla
Materiál
Velikost zavazadla
Váha zavazadla
Počet koleček
Vlastnosti zavazadla
Zámek
Objem
Pilové kotouče
 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry a zavazadla
© Kufry a zavazadla

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více