Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Jak fungují bezpečnostní zámky TSA?

Jak fungují bezpečnostní zámky TSA?

Americký bezpečnostní úřad pro cetování (TSA) vydává registrované bezpečnostní zámky, které slouží k uzamykání zavazadel. Oproti obyčejným zámkům mají zámky TSA výhodu v tom, že je můžou pracovníci letiště při kontrolách otevřít bez použití násilí. Stává se, že určité procento zavazadel je kontrolováno pečlivěji než ostatní a k takové kontrole je potřeba zavazadlo otevřít. Právě díky zámkům TSA je tato operace jednodušší a zaručeje majiteli kontrolovaného kufru, že po skončení prohlídky bude kufr zase bezpečně uzamčen. Tyto zámky jsou volně k rpodeji. Stojí okolo 200 Kč.

Dalším zajímavým bezpečnostním prvkem proti ztrátě zavazadla je systém i-TRAK. Zakoupením balení i-TRAK se Vám do rukou dostává sada štítků s originálními identifikačními čísly, které umístíte na Vaše zavazadla nebo příruční tašky. Jde o systém, který funguje na bázi unikátního kódu, který si zaegistrujete pod Vaším jménem na webových stránkách i-TRAK a tak se Vaše zavazadlo stává součástí databáze. Díky databázi těchto kódů lze včas a s přesností zjistit informace o majiteli ztraceného zavazadla a zajistit tak, aby zavazadlo v pořádku doputovalo zpět k majiteli.

Zavazadla s i-TRAK kódem: Carlton O2 Expandable Trolley Case 72cm

Autor článku: Katka (zákaznický servis)

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní minimálně o 15% nižší než v hlavní sezóně.

TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ

Troop London přichází s dalšími oblíbenými brašnami a batohy v modrém provedení, které tak dokonale ladí ke každému outfitu. Teď už jen vymyslet plán a vyrazit do města i mimo něj.

Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA

Nová kolekce lehkých plastových kufrů z ABS na zdvojených kolečkách, která je dostupná v pěti barevných variantách. Palubní zavazadla jsou dostupná již od 1699,-

Archiv novinek

 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více