MODOBAG - motorizované zavazadlo

MODOBAG - motorizované zavazadlo

Je to tady! První motorizované zavazadlo je možné si objednat. Modobag, jak jej nazvali jeho vývojáři, je zavazadlo, které mění způsob cestování. Díky nejnovějším technologiím a designu můžete na zavazadlo jezdit jako na motorce. Nejenom, že je funkční, je i ohromě efektivní a zábavné.

Modobag v sobě spojuje výhody standardního kufru a inovativní technologie, které Vám umožní se po letištích pohybovat výrazně rychleji než je běžná chůze. Konstruktéři Vám zaručují, že pokud si pojízdné zavazadlo pořídíte, tak Vaše cestování se stane ojedinělým a velmi zábavným. Pokud vždy hledáte zásuvky pro svůj notebook nebo mobilní telefon s Modobag nemusíte. Inteligentní zavazadlo dokáže nabíjet dvě zařízení zároveň. Kufr je poháněn elektromotorem o výkonu 150 W.

 

Motorizované zavazadlo

 

Technické údaje

Kufr je poháněn elektromotorem o výkonu 150 W. Nejvyšší rychlost, kterou můžete se zavazadlem docílit je 12 km/h, což není žádná sláva, ale je to určitě rychlejší než chůze. Lithiové baterie vydrží 4000 nabíjecích cyklů a za 15 minut docílíte 80-ti procentního nabití (docela zvláštní údaj... za jak dlouho docílíme 100% asi výrobce neřeší). Řízení nám zajistí teleskopické hliníkové řídítka a duální brzdící systém ba měl zaručit, že dokážeme včas zabrzdit před nějakou překážkou. Kufr je také možné sledovat v reálném čase pomocí GPRS, GSM. Samotné zavazadlo by mělo vážit 8 kilogramů a nejtěžší možná osoba, kterou kufr uveze může vážit až 118 kilogramů.

Modobag - motorizované zavazadlo

Určitě je to zajímavý a inovativní prvek přepravy věcí a osob zároveň. Uvidíme, jestli se toto zavazadlo rozšíří mezí více uživatelů anebo si jej pořídí jen pár odvážných jedinců. V současnosti je možné si zavazadlo objednat přes startupový server INDIEGOGO. Cena je stanovena na 1 095 amerických dolarů a 69 dolarů navíc zaplatíte za aplikaci ke sledování zavazadla.

 

Autor článku: Petr (content editor)

Tašky a batohy pro ženy Tašky a batohy pro ženy

Nová kolekce Suitsuit NATURA má osvěžující vzhled a nadčasovou jednoduchost, celá kolekce je navíc také udržitelná - je vyrobená z použitých PET lahví.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní až o 15% nižší než v hlavní sezóně.

Archiv novinek

 
Zavřít Více