Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Váš kufřík je zatím prázdný...

March - 4 SEASONS Luxusní nepromokavé textilní kufry

MARCH 4 SEASONS kolekce nepromokavých kufrů

Kolekce kufrů MARCH 4 SEASONS je pro svou nepromokavou úpravu opravdu vhodná do každého ročního období.
Textilní kufry z nylonu s povrchovou úpravou polyuretanu jsou také opatřeny nepromokavými zipy , starost za deště tak už o věci v kufru můžete pustit k vodě.
Předností této série vyšší řady je i nižší hmotnost kufrů, které se prodávají ve velikostech 55, 68 a 78 cm a to včetně koleček a madel. Ty jsou zde v každém rohu po dvou, tak aby se váha kufru více rozložila a manipulace o 360 stupňů byla okamžitá.
Snadno budete kufr ovládat pomocí teleskopické hliníkové rukojeti , která je polohovatelná v závislosti na velikosti zavazadla.
Do prostorné přední kapsy je možné vložit notebook , který může být maximálně 15ti palcový.
U středně velkého a velkého kufru je možné postranním zipem zvětšit objem kufru a pohodlně tak zabalit suvenýry, které si chcete přivést z dovolené. Pozor jen na možnost překročení povolené hmotnosti odbaveného zavazadla, kterou máte v ceně letenky, aby jste zbytečně za dárky nepřipláceli.
Obsah kufru je chráněn bezpečnostním integrovaným TSA zámkem .
Kolekce od výrobce kufrů MARCH je u nás představena poprvé v červnu 2017 .

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní minimálně o 15% nižší než v hlavní sezóně.

TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ

Troop London přichází s dalšími oblíbenými brašnami a batohy v modrém provedení, které tak dokonale ladí ke každému outfitu. Teď už jen vymyslet plán a vyrazit do města i mimo něj.

Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA

Nová kolekce lehkých plastových kufrů z ABS na zdvojených kolečkách, která je dostupná v pěti barevných variantách. Palubní zavazadla jsou dostupná již od 1699,-

Archiv novinek

 
Pilové kotouče
 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry a zavazadla
© Kufry a zavazadla

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více