Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Elegantní a moderní kolekce COSMOPOLITAN

Tyto kufry jsou vyrobeny z odolného polykarbonátu. Všechny jsou vybaveny lehce ovladatelnými a o 360° otočnými kolečky. Samozřejmostí této vyšší řady kufrů je také vestavěný TSA zámek pro větší bezpečnost na cestách, kdy se nemusíte obávat ani letištních  kontrol. Interiér kufru je propracovaný a dostatečně prostorný.
Ať už tedy plánujte krátký výlet nebo rovnou cestu kolem světa, s kvalitními robustními kufry z řady COSMOPOLITAN se budete vždy cítit konfortně.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní minimálně o 15% nižší než v hlavní sezóně.

TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ

Troop London přichází s dalšími oblíbenými brašnami a batohy v modrém provedení, které tak dokonale ladí ke každému outfitu. Teď už jen vymyslet plán a vyrazit do města i mimo něj.

Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA

Nová kolekce lehkých plastových kufrů z ABS na zdvojených kolečkách, která je dostupná v pěti barevných variantách. Palubní zavazadla jsou dostupná již od 1699,-

Archiv novinek

 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více