Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


NATIONAL GEOGRAPHIC - Fotobrašny a batohy pro vášnivé dobrodruhy

NATIONAL GEOGRAPHIC zavazadla pro vášnivé fotografy

Vzrušující spolupráce mezi National Geographic a Manfrotto má kořeny v naší společné vášni pro fotografování.
Prostřednictvím své oceňované fotografování lidí, kultur, zvířat a přirozeného světa, National Geographic inspiruje lidi k péči o planetu. Značka Manfrotto si klade za cíl doprovázet nadšené a uznávaných fotografů za kamerou, pomáhá jim zachytit plného potenciálu obrazy, které vidí, a umožňuje jim vyjádřit a sdílet své představy ve větší míře.

Zavazadla s dokonalým designem NATIONAL GEOGRAPHIC

Psal se rok 1888, kdy byla založena společnost National Geographic se sídlem ve Washingtonu. Dnes je tento časopis, který je dostupný po celém světě, známý především pro expedice v různých oblastech světa, za něktré získali i ocenění za fotografii a výzkum. Dnes je cílem společnosti chránit přírodu, provádět geografické výzkumy a informovat o ohrožení životního prostředí.

Dlouholeté cestovatelské zkušenosti jsou základem u vytváření nových produktů National Geographic. Výrobky tak splňují nejvyšší standardy z hlediska materiálů, kvality a designu. Společnost National Geographic ví, jak kombinovat módu s přírodou a krajinou. Zavazadla jsou nejen pro lidi, kteří se zajímají o přírodu a rádi si ji vyfotografují, ale i pro ty kteří ocení vysokou kvalitu.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní minimálně o 15% nižší než v hlavní sezóně.

TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ

Troop London přichází s dalšími oblíbenými brašnami a batohy v modrém provedení, které tak dokonale ladí ke každému outfitu. Teď už jen vymyslet plán a vyrazit do města i mimo něj.

Archiv novinek

 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více