Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


National Geographic - AUSTRALIA

Vezměte s sebou kolekci Austrálie na nekonečné dobrodružství.

Exteriér australské kolekce je inspirován okrově pigmentovaným písku a zeminou v australském vnitrozemí to je vyváženo oslňujícím modrým mořem, na které navazuje překrásné pobřeží kontinentu. Interiér tkanina tašek této kolekce je vybaven barevnou eukalyptových listů.
Odolná, obratně vytvořený konstrukce vnitřních přihrádek je vybavena vyhlášenou firmou Manfrotto s Protection System.
Tyto klasické stylové tašky poskytují profesionálním i amaterským fotografům na cestách bezpečné uložení jejich fotogratům.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní minimálně o 15% nižší než v hlavní sezóně.

TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ

Troop London přichází s dalšími oblíbenými brašnami a batohy v modrém provedení, které tak dokonale ladí ke každému outfitu. Teď už jen vymyslet plán a vyrazit do města i mimo něj.

Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA

Nová kolekce lehkých plastových kufrů z ABS na zdvojených kolečkách, která je dostupná v pěti barevných variantách. Palubní zavazadla jsou dostupná již od 1699,-

Archiv novinek

 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více