Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Váš kufřík je zatím prázdný...

National Geographic - AUSTRALIA

Vezměte s sebou kolekci Austrálie na nekonečné dobrodružství.

Exteriér australské kolekce je inspirován okrově pigmentovaným písku a zeminou v australském vnitrozemí to je vyváženo oslňujícím modrým mořem, na které navazuje překrásné pobřeží kontinentu. Interiér tkanina tašek této kolekce je vybaven barevnou eukalyptových listů.
Odolná, obratně vytvořený konstrukce vnitřních přihrádek je vybavena vyhlášenou firmou Manfrotto s Protection System.
Tyto klasické stylové tašky poskytují profesionálním i amaterským fotografům na cestách bezpečné uložení jejich fotogratům.

Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA

Nová kolekce lehkých plastových kufrů z ABS na zdvojených kolečkách, která je dostupná v pěti barevných variantách. Palubní zavazadla jsou dostupná již od 1699,-

Nový palubní batoh od VOGART Nový palubní batoh od VOGART

Naši nabídku nedávno obohatil rozšířitelný batoh z kolekce CABIN CREW od Vogart. S tímto velkým palubním batohem můžete pohodlně cestovat a nahradit jím tak malé kabinové zavazadlo.

TROOP LONDON - NOVINKY 2018 TROOP LONDON - NOVINKY 2018

Troop London přichází opět s novými kousky barevně laděnými do tmavě hnědé, zelené nebo camel barvy. Navíc byly oblíbené brašny a batohy rozšířeny o modré provedení.

Archiv novinek

 
Pilové kotouče
 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry a zavazadla
© Kufry a zavazadla

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více