Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


SuitSuit - 10th ANNIVERSARY Květinová kolekce pro ženy

Kolekce cestovních kufrů a doplňků určená výhradně ženám

Styl a elegance je na prvním místě u kolekce, která byla navržena k 10ti letému výročí holandské značky SuitSuit
Kolekci tvoří kromě třech základních velikostí kufrů, také spousta cestovních doplňků a to včetně batohu a tašky přes rameno. Základní bílá barva s krásným květinovým potiskem a pastelovými odstíny podtrhnou každý váš outfit.

Cestovní kufry od SUITSUIT jsou opět lehké, takže když se vám podaří je naplnit pouze těmi věcmi, které na své dovolené opravdu potřebujete, bude se vám skvěle cestovat. Zde si dovolíme jednoduchý typ, abyste si zbytečně nezabali věci, které náskladně nepoužijete: Pokud jde o oděvy, zabalte si takové, které lze vzájemně kombinovat. Vytvořte si sety na posteli a ujistěte se, že máte vše pro různé příležitosti, které na vás s ohledem na vybranou cestu čekají.
A pár typů jak si věci do kufru zabalit sme pro vás napsali již pod tímto odkazem
 

DARUJTE ŽENĚ KVĚTINY, KTERÉ NEUVADNOU

DARUJTE ŽENĚ KVĚTINY, KTERÉ NEUVADNOU

Krásný dárek pro ženy, které rády cestují

» Celý článek

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní minimálně o 15% nižší než v hlavní sezóně.

TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ

Troop London přichází s dalšími oblíbenými brašnami a batohy v modrém provedení, které tak dokonale ladí ke každému outfitu. Teď už jen vymyslet plán a vyrazit do města i mimo něj.

Archiv novinek

 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více