Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Váš kufřík je zatím prázdný...

Vogart - SELECT Kolekce pilotních kufrů pro ženy

Vogart SELECT jsou business pilotní kufry pro ženy.
Pilotní kufry pro pracovně vytížené ženy, které jsou stále na cestách. Přední strana kufru má motiv s hedvábnými květinami. Vybrat si můžete ze čtyř barevných variant.
Letiště, kanceláře, úřady ... místa, kde převažující barvou jsou černé a šedé obleky, kabelky a peněženky. Kolekce SELECT se zrodila, aby překonala tuto monotónnost a spojila vážnost a odvážný styl.
Pilotní vozík SELECT kombinuje materiál ABS s textilním materiálem, který umožňuje otevření pracovního prostoru a počítače. Interiér se skládá z centrálního oddělení oděvů a oddělení pro dokumenty a obaly na notebook. Jedná se o zavazdalo určené pro každodenní použití, z tohoto důvodu obsahuje velké a odolné kolečka, integrovaný visací zámek a má dobrou stabilitu.

Počet Řadit dle
Pouze skladem
Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA

Nová kolekce lehkých plastových kufrů z ABS na zdvojených kolečkách, která je dostupná v pěti barevných variantách. Palubní zavazadla jsou dostupná již od 1699,-

Nový palubní batoh od VOGART Nový palubní batoh od VOGART

Naši nabídku nedávno obohatil rozšířitelný batoh z kolekce CABIN CREW od Vogart. S tímto velkým palubním batohem můžete pohodlně cestovat a nahradit jím tak malé kabinové zavazadlo.

TROOP LONDON - NOVINKY 2018 TROOP LONDON - NOVINKY 2018

Troop London přichází opět s novými kousky barevně laděnými do tmavě hnědé, zelené nebo camel barvy. Navíc byly oblíbené brašny a batohy rozšířeny o modré provedení.

Archiv novinek

 
KONFIGURÁTOR PRODUKTŮ zvolte parametry které Vás zajímají

Výrobce:

Filtry dle vlastností:

Kategorie
Barva
Typ zavazadla
Váha zavazadla
Počet koleček
Vlastnosti zavazadla
Zámek
Objem
Pilové kotouče
 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry a zavazadla
© Kufry a zavazadla

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více