Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Váš kufřík je zatím prázdný...

Jak zkontrolovat kvalitu koleček

Jak zkontrolovat kvalitu koleček

Máme pro vás několik typů, jak si při výběru zkontrolovat kvalitu koleček, neboť na jejich odolnosti přímo závisí jak dlouho budete se svým novým kufrem spokojeni.
A nikdo nechce na dovolené sháněk servis, kde by si mohl kolečka na kufru opravit a to za místní ceny.

Je důležité již při samém výběru zvážit zda si koupíte kufr na 2 nebo 4 kolečkách.
Každý z nás má jiné priority, ale každý by měl věnovat pozornost materiálu ze kterého jsou vyrobeny, jak snadno se s nimi manévruje, jakým způsobem jsou k tělu kufru upevněna, případně u dvou kolečkových kufrů jak jsou chráněna.

1. Materiál, ze kterého jsou kolečka vyrobena
Nejlepším materiále pro tichá a odolná kolečka je polyuretan, což je druh vysoce pružného plastu.
Bohužel většina koleček u levnějších kufrů jsou vyrobena z jiných typů plastů nebo pryže, tento materiál již není tak kvalitní proto se rychleji ojíždí a má větší valivý odpor manipulace se samotným kufrem je tak těžší

2. Snadná manipulace s kufrem
Zde je důležité říci, že se kufru může jinak chovat prázdný a jinak když si do něj zabalíte věci, proto koupí kufru na kolečkách přímo v prodejně zpravidla za vyšší cenu nic nezískáte.
Při koupi kufru na 4 kolečkách, jejich obliba stále více v prodeji roste, získáte rychlejší odezvu při změně pohybu, zde je ale opravdu důležitý jejich výrobní materiál.
Základem snadného manévrování jsou tedy kvalitní kolečka s kvalitními kuličkovými ložisky.

3. Upevnění koleček ke kufru
Kolečka by měla být upevněna ke kufru pomocí šroubků, nýty. Díky šroubkům dochází k silnějšímu sevření koleček ke kufru a současně si s opravou hravě poradí i domácí kutilové.

4. Ochrana samotných koleček
Ta je umožněna zejména u dvou kolečkových kufrů, nebo je zde možné vložit kolečka přímo do těla kufru a ještě je chránit zpevněním rohů pokud možno vysoce kvalitním plastem. Přiznejme si, že kolečka jsou nejvíce náchylná na případné pády při přepravě.

Co tedy na základě těchto rad hledat
Kufr jenž má kolečka vyrobená z polyuretanu s kvalitními kuličkovými ložisky, jenž jsou ke kufru přišroubovány a mají plnou ochranu rohů.

A naše doporučení
pro ty co chtějí dvou kolečkový kufr, bychom doporučili léty prověřenou anglickou značku Carlton a to řadu O2 - kompletní sortiment
a pro ty co raději kufr se čtyřmi kolečky
tentokrát vybíráme německého zástupce TITAN a jeho kolekci XENON , která celosvětově vyhrává nezávislé testy


Anebo jiný kufr, nabídku máme pravdu širokou, pomoci s výběrem vám může konfigurátor produktu v pravém sloupci, nebo nám zavolejte či napište.


Příjemné vybírání, nakupování a v neposlední řadě cestování
Váš tým kufry-zavazadla

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Produkty v nabídce
TROOP LONDON - NOVINKY 2017 TROOP LONDON - NOVINKY 2017

Novinky Troop London jsou opět vyrobeny z kvalitního přírodního materiálu. Nabídka brašen a městských batohů tak byla výrazně v kolekci Heritage rozšířena.

GLADIATOR - Kvaltiní cestovní tašky s kolečky i bez nich GLADIATOR - Kvaltiní cestovní tašky s kolečky i bez nich

Kvalitní a současně velmi lehké cestovní tašky na kolečkách i bez nich to je kolekce EXPEDITION od španělské firmy Gladiator

CARLTON KUFRY SE SLEVOU AŽ 50% CARLTON KUFRY SE SLEVOU AŽ 50%

Je u nás nyní nakoupíte značkové kvalitní kufry Carlton se slevou až 50% na kolekce z minulého roku a starší. Více informací ...

AHA SE SLEVOU AŽ 50% AHA SE SLEVOU AŽ 50%

Využijte slevu a nakupte tak za zajímavé ceny zavazadla pro každodenní potřebu.

Archiv novinek

 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry a zavazadla
© Kufry a zavazadla

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Povolené hmotnosti a velikosti zavazadel pro letecké společnostiTabulka povolených velikostí a hmotností palubních zavazadel leteckých společností s odletem z ČR
Zavřít Více
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím