Palubní tašky do letadla vhodné jako cestovní kabinová zavazadla

Příruční tašky do letadla / Kabinová zavazadla

Na palubě letadla potřebujete vlastně jen pár maličkostí. Do palubní tašky šoupnete třeba notebook, tablet, mobilní telefon a různé potřebné někdy nepotřebné prkotiny. Opět máte všechno pohromadě v jedné příruční tašce a navíc si můžete vybrat ze zajímavých designů či stylů vnitřního uspořádání pro vámi zvolené kabinové zavazadlo. Anebo stejně jako autor textu občas letíte jen s příručním zavazadlem a potřebujete do něj nutně naskládat vše potřebné k přežití v jungli. Pak oceníte každý detail a vychytávku, které umožní pohodlné procházení obsahu této kabinové tašky - její možnost rozšíření objemu po vystoupení z letadla, možnost na příruční tašky cokoliv přichytit a spoustu dalších vychytávek. Na druhou stranu, chcete mít jistotu, že Vás s taškou do letadla vemou a kabinové zavazadlo hladce zapadne do klecí pro kontrolu rozměrů.
V naší široké nabídce naleznete také oblíbené  zavazadla a batohy velikosti 35x20x20 cm - protože toto jsou nejčastější rozměry, které letecké společnosti ve svých přepravních podmínkách požadují. Správná taška do letadla by měla mít tyto malé velikosti (požadovaná velikost pro kufr je někdy dokonce až 40x30x20). Dejte si na výběru té nejlepší příruční tašky dostatečně záležet.
Počet Řadit dle
Pouze skladem
Tašky a batohy pro ženy Tašky a batohy pro ženy

Nová kolekce Suitsuit NATURA má osvěžující vzhled a nadčasovou jednoduchost, celá kolekce je navíc také udržitelná - je vyrobená z použitých PET lahví.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní až o 15% nižší než v hlavní sezóně.

Archiv novinek

 
KONFIGURÁTOR PRODUKTŮ zvolte parametry které Vás zajímají

Zvolte cenu od / do: 699 - 1299 Kč

Výrobce:

Filtry dle vlastností:

Kategorie
Barva
Typ zavazadla
Materiál
Vlastnosti zavazadla
Objem
Zavřít Více