Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Váš kufřík je zatím prázdný...

Vysoce odolné hliníkové kufry KUZA

Hliníková zavazadla vynikající kvality

Naše značka  KUZA   přichází s unikátní nabídkou vysoce odolných hliníkových kufrů . Reagujeme tak na požadavky náročnějších zákazníků, kteří si potrpí na opravdový luxus, odolnost a organizovaný interiér zavazadel. Zavazadlo KUZA

Průběžně se necháváme inspirovat například německou značkou RIMOWA, která patří ke špičce mezi výrobci hliníkových a polykarbonových zavazadel. Snažíme se najít stejně kvalitní alternativu k hliníkovým kufrům RIMOWA, ale zároveň chceme, aby naše nabídka byla cenově dostupnější. Požadujete-li vynikající odolnost zavazadel, které dosahují kvalit prestižních značek mezi hliníkovými kufry, vybírejte mezi nabídkou KUZA.

 

Počet Řadit dle
Pouze skladem
Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA

Nová kolekce lehkých plastových kufrů z ABS na zdvojených kolečkách, která je dostupná v pěti barevných variantách. Palubní zavazadla jsou dostupná již od 1699,-

Nový palubní batoh od VOGART Nový palubní batoh od VOGART

Naši nabídku nedávno obohatil rozšířitelný batoh z kolekce CABIN CREW od Vogart. S tímto velkým palubním batohem můžete pohodlně cestovat a nahradit jím tak malé kabinové zavazadlo.

TROOP LONDON - NOVINKY 2018 TROOP LONDON - NOVINKY 2018

Troop London přichází opět s novými kousky barevně laděnými do tmavě hnědé, zelené nebo camel barvy. Navíc byly oblíbené brašny a batohy rozšířeny o modré provedení.

Archiv novinek

 
KONFIGURÁTOR PRODUKTŮ zvolte parametry které Vás zajímají

Zvolte cenu od / do: 10050 - 12890 Kč

Výrobce:

Filtry dle vlastností:

Kategorie
Barva
Typ zavazadla
Materiál
Velikost zavazadla
Váha zavazadla
Počet koleček
Vlastnosti zavazadla
Zámek
Objem
Značkové alkoholtestery
Pilové kotouče
 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry a zavazadla
© Kufry a zavazadla

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více