Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Kufry MARCH a jejich podzimní novinky pro rok 2017/2018

Kufry MARCH a jejich podzimní novinky pro rok 2017/2018

Nové kolekce kufrů MARCH pro sezónu 2017/2018

Už tradičně si podzimní obdbí můžeme spestřit novinkami výrobce cestovních kufrů MARCH , který si pro nás nachystal hned několik novinek z řad plastových i textilních kufrů. Za nás můžeme říci, že se designéři opět velmi kreativně činii a výsledmek jsou kolekce kufrů s nadčasovým vzhledem. Pojďme se na ně podívat.

MARCH DAYTONA - představitel vyšší řady plastových kufrů, kde je použito vyšší řady polykarbonátu, který je ještě lehčí a pružnější.

Kolekce GOTTHARD od MARCH je cenově dostupnější variantou vyrobenou z polypropylenu

Velice povedené textilní řady kufrů, kde výrobce nepovažuje za nutné uvádět výrobní materiál je potom zastoupen kolekcemi elegantně vypadajících kufrů

RALLY MARCH

SHORTTRACK nejen na krátké cestování


 

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní minimálně o 15% nižší než v hlavní sezóně.

TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ

Troop London přichází s dalšími oblíbenými brašnami a batohy v modrém provedení, které tak dokonale ladí ke každému outfitu. Teď už jen vymyslet plán a vyrazit do města i mimo něj.

Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA

Nová kolekce lehkých plastových kufrů z ABS na zdvojených kolečkách, která je dostupná v pěti barevných variantách. Palubní zavazadla jsou dostupná již od 1699,-

Archiv novinek

 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více