Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Váš kufřík je zatím prázdný...

Kufry MARCH a jejich podzimní novinky pro rok 2017/2018

Kufry MARCH a jejich podzimní novinky pro rok 2017/2018

Nové kolekce kufrů MARCH pro sezónu 2017/2018

Už tradičně si podzimní obdbí můžeme spestřit novinkami výrobce cestovních kufrů MARCH , který si pro nás nachystal hned několik novinek z řad plastových i textilních kufrů. Za nás můžeme říci, že se designéři opět velmi kreativně činii a výsledmek jsou kolekce kufrů s nadčasovým vzhledem. Pojďme se na ně podívat.

MARCH DAYTONA - představitel vyšší řady plastových kufrů, kde je použito vyšší řady polykarbonátu, který je ještě lehčí a pružnější.

Kolekce GOTTHARD od MARCH je cenově dostupnější variantou vyrobenou z polypropylenu

Velice povedené textilní řady kufrů, kde výrobce nepovažuje za nutné uvádět výrobní materiál je potom zastoupen kolekcemi elegantně vypadajících kufrů

RALLY MARCH

SHORTTRACK nejen na krátké cestování


 

Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA

Nová kolekce lehkých plastových kufrů z ABS na zdvojených kolečkách, která je dostupná v pěti barevných variantách. Palubní zavazadla jsou dostupná již od 1699,-

Nový palubní batoh od VOGART Nový palubní batoh od VOGART

Naši nabídku nedávno obohatil rozšířitelný batoh z kolekce CABIN CREW od Vogart. S tímto velkým palubním batohem můžete pohodlně cestovat a nahradit jím tak malé kabinové zavazadlo.

TROOP LONDON - NOVINKY 2018 TROOP LONDON - NOVINKY 2018

Troop London přichází opět s novými kousky barevně laděnými do tmavě hnědé, zelené nebo camel barvy. Navíc byly oblíbené brašny a batohy rozšířeny o modré provedení.

Archiv novinek

 
Pilové kotouče
 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry a zavazadla
© Kufry a zavazadla

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více