Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Váš kufřík je zatím prázdný...

Kufry značky Carlton

Kufry značky Carlton

 

Tradice výroby kufrů značky Carlton sahá do roku 1976, kdy ve Velké Británii vznikla.

Při výrobě kufrů si Carlton hledí především kvalitních a stálých materiálů, které používá. Soustředí se také na vynikající spolehlivost , kterou každý zákazník vyžaduje. Jednoduchost a kompaktní řešení kufrů jsou na první pohled viditelná.

Při výrobních procesech je použití materiálů nejvyšší kvality samozřejmostí. Používají se například technické textilie, trvanlivé plasty, ABS plasty, přírodní i umělá kůže. Všechny tyto materiály se zpracovávají v high-tech provozech s užitím vlastní patentované výrobní technologie.

Výrobky jsou podrobeny přísné kontrole kvality. Je tak zajištěno, že se do oběhu nedostávají vadné nebo při výrobě poškozené kusy kufrů. Precizní kontrola a testování při vývoji jednotlivých modelových řad minimalizuje případnou poruchovost při užívaní produktu.

 

Carlton už mnoho let roste a snaží se vyrábět kufry tím způsobem, aby byla co možná nejvíce objemná a zároveň uživatelsky příjemná a pohodlná. Co se týče bezpečnosti zabalených věcí, jsou kufry Carlton také velmi spolehlivé. Kvalitní a bytelná konstrukce zajistí, že obsah kufru zůstane vždy prakticky nedotčen. Na cestě Vás může zradit počasí nebo doprava, ale rozhodně ne kufry značky Carlton .

Autor článku: Petr (content editor)

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní minimálně o 15% nižší než v hlavní sezóně.

TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ

Troop London přichází s dalšími oblíbenými brašnami a batohy v modrém provedení, které tak dokonale ladí ke každému outfitu. Teď už jen vymyslet plán a vyrazit do města i mimo něj.

Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA

Nová kolekce lehkých plastových kufrů z ABS na zdvojených kolečkách, která je dostupná v pěti barevných variantách. Palubní zavazadla jsou dostupná již od 1699,-

Archiv novinek

 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry a zavazadla
© Kufry a zavazadla

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více