Kufry značky Carlton

Kufry značky Carlton

 

Tradice výroby kufrů značky Carlton sahá do roku 1976, kdy ve Velké Británii vznikla.

Při výrobě kufrů si Carlton hledí především kvalitních a stálých materiálů, které používá. Soustředí se také na vynikající spolehlivost , kterou každý zákazník vyžaduje. Jednoduchost a kompaktní řešení kufrů jsou na první pohled viditelná.

Při výrobních procesech je použití materiálů nejvyšší kvality samozřejmostí. Používají se například technické textilie, trvanlivé plasty, ABS plasty, přírodní i umělá kůže. Všechny tyto materiály se zpracovávají v high-tech provozech s užitím vlastní patentované výrobní technologie.

Výrobky jsou podrobeny přísné kontrole kvality. Je tak zajištěno, že se do oběhu nedostávají vadné nebo při výrobě poškozené kusy kufrů. Precizní kontrola a testování při vývoji jednotlivých modelových řad minimalizuje případnou poruchovost při užívaní produktu.

 

Carlton už mnoho let roste a snaží se vyrábět kufry tím způsobem, aby byla co možná nejvíce objemná a zároveň uživatelsky příjemná a pohodlná. Co se týče bezpečnosti zabalených věcí, jsou kufry Carlton také velmi spolehlivé. Kvalitní a bytelná konstrukce zajistí, že obsah kufru zůstane vždy prakticky nedotčen. Na cestě Vás může zradit počasí nebo doprava, ale rozhodně ne kufry značky Carlton .

Autor článku: Petr (content editor)

Tašky a batohy pro ženy Tašky a batohy pro ženy

Nová kolekce Suitsuit NATURA má osvěžující vzhled a nadčasovou jednoduchost, celá kolekce je navíc také udržitelná - je vyrobená z použitých PET lahví.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní až o 15% nižší než v hlavní sezóně.

Archiv novinek

 
Zavřít Více