Originální tašky nejen na uložení jídla a pití pro každodenní použití

BUILT

BUILT byla založena v roce 2003  třemi přáteli - John Roscoe Swartz, Aaron Lown a Carter Weiss, kteří našli společné pouto v jejich vášni pro inovativní design, kvalitní výrobky pro každodenní život a jejich radosti z jídla a vína.  To vedlo je k použití nestandardních materiálu - neoprenu a vytvoření dnes již velice populární značky  BUILT  .

Mottem této americké firmy, pocházející konkrétně z New Yorku, je přesvědčení, že skvělý design dělá každodenní život lepší. Aby ale byl design skvělý, musí se lišit a to vyžaduje při jeho výrobě uvažovat jinak než ostatní prodejci a výrobci.
Návrhy jsou založeny na jednoduchosti, vášní pro materiály a touhou, abyste bezstarostně mohli trávit život na cestách.
BUILT  najdete kolekce stylových a současně ochranných výrobků inspirovaných městem, které nikdy nespí. Ty kombinují  originální tvar a maximální funkčnost  , proto si jej oblíbila spousta lidí na celém světě.

Tašky a batohy pro ženy Tašky a batohy pro ženy

Nová kolekce Suitsuit NATURA má osvěžující vzhled a nadčasovou jednoduchost, celá kolekce je navíc také udržitelná - je vyrobená z použitých PET lahví.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní až o 15% nižší než v hlavní sezóně.

Archiv novinek

 
Zavřít Více