Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Váš kufřík je zatím prázdný...

Originální tašky nejen na uložení jídla a pití pro každodenní použití

BUILT

BUILT byla založena v roce 2003  třemi přáteli - John Roscoe Swartz, Aaron Lown a Carter Weiss, kteří našli společné pouto v jejich vášni pro inovativní design, kvalitní výrobky pro každodenní život a jejich radosti z jídla a vína.  To vedlo je k použití nestandardních materiálu - neoprenu a vytvoření dnes již velice populární značky  BUILT  .

Mottem této americké firmy, pocházející konkrétně z New Yorku, je přesvědčení, že skvělý design dělá každodenní život lepší. Aby ale byl design skvělý, musí se lišit a to vyžaduje při jeho výrobě uvažovat jinak než ostatní prodejci a výrobci.
Návrhy jsou založeny na jednoduchosti, vášní pro materiály a touhou, abyste bezstarostně mohli trávit život na cestách.
BUILT  najdete kolekce stylových a současně ochranných výrobků inspirovaných městem, které nikdy nespí. Ty kombinují  originální tvar a maximální funkčnost  , proto si jej oblíbila spousta lidí na celém světě.

Počet Řadit dle
Pouze skladem
Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA

Nová kolekce lehkých plastových kufrů z ABS na zdvojených kolečkách, která je dostupná v pěti barevných variantách. Palubní zavazadla jsou dostupná již od 1699,-

Nový palubní batoh od VOGART Nový palubní batoh od VOGART

Naši nabídku nedávno obohatil rozšířitelný batoh z kolekce CABIN CREW od Vogart. S tímto velkým palubním batohem můžete pohodlně cestovat a nahradit jím tak malé kabinové zavazadlo.

TROOP LONDON - NOVINKY 2018 TROOP LONDON - NOVINKY 2018

Troop London přichází opět s novými kousky barevně laděnými do tmavě hnědé, zelené nebo camel barvy. Navíc byly oblíbené brašny a batohy rozšířeny o modré provedení.

Archiv novinek

 
KONFIGURÁTOR PRODUKTŮ zvolte parametry které Vás zajímají
Pilové kotouče
 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry a zavazadla
© Kufry a zavazadla

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více