Kolumbijská značka TOTTO - pestrost a kvalita

V Kolumbii roku 1987 si ve věku 28 let Yonatan Bursztyn rozhodl koupit továrnu na kožené výrobky, která se ocitla v konkurzu. Za cíl svého podnikání si dal vytvoření celosvětové uznávané a vyhledávané značky.

TOTTO kombinuje inovace, design a technologii způsobem, který je vymezuje vzhledem ke všem ostatním. Nádherné zářivé barvy a jedinečný design. Totto školní tašky jsou zaměřeny na 5-16 let a jsou více než schopný postavit se šarvátky na hřišti s velkými robustní vlastním Oprava zipy a pevné konstrukci. Existují odpovídající penály, oběd krabice a školní tašky na kolečkách.

Všechny Totto batohy mají systém Ergonomické popruhy. Díky perfektní polstrování a "S" tvarované popruhy, Totto batohy přizpůsobí perfektně do zad, což je mnohem pohodlnější na nošení. Většina Totto vaky mají Air Flow systém, který pomáhá pohyb vzduchu kolem zad, které mu umožní snadněji dýchat.

Kolumbijská značka TOTTO se zaměřuje na výrobu batohů do školy i mimo ni, sportovních tašek, messenger brašen do města a to zjména pro skupinu mladistvích, kteří ocení barevnou pestrost, propracovanost a kvalitní materiál.

Tašky a batohy pro ženy Tašky a batohy pro ženy

Nová kolekce Suitsuit NATURA má osvěžující vzhled a nadčasovou jednoduchost, celá kolekce je navíc také udržitelná - je vyrobená z použitých PET lahví.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní až o 15% nižší než v hlavní sezóně.

Archiv novinek

 
Zavřít Více