Příběh značky TROOP LONDON

Příběh značky TROOP LONDON

Historie

Značka TROOP LONDON   byla koncipována v roce 2005 s jednou základní myšlenkou - dělat „mistrovská díla“ z látek, které by měly přetrvat, stát se nejen stylovými doplňky, ale i způsobem života. Značka zrozená v Londýně byla navržena tak, aby splňovala potřeby víceúrovňového života městského hipstera a zárověň se stala užitečným doplňkem pro globálního cestovatele.

Troop London TRP0491

Kolekce

U všech kolekcí je bezpodmínečně využito přírodních látek, jako jsou bavlna a italské kůže. Při výrobě se využívá proces, který se nazývá „Stone washing“. Jedná se o proces výroby textilu, který slouží k tomu, aby nově vyrobený textilní oděv měl "opotřebovaný" vzhled. Detaily jsou jednoduché, elegantní a sofistikované. Látky jsou přirozené a přímočaré. Převažují barvy jako: Charcoal Black, klasická Khaki, Rustic Browns. Zašlé bronzové a starožitné prvky přispívají k nepřekonatelné síle a rozlišovacímu charakteru kolekce. Výrobky značky Troop London nabízejí kvalitní zpracování a detaily, které jsou postaveny tak, aby odolávaly prvkům dnešního rušného měnícího se prostředí. Vytváření exkluzivních a ekologických zavazadel bylo vždy známkou Troop London.

Troop London TRP0237

Cíle a záměry

Hlavním cílem kolekcí Troop London  je nabízet zákazníkům módní a vysoce kvalitní tašky přes rameno, brašny, batohy a další cestovní doplňky. Za to Troop očekává, že zákazníci rozšíří dobré jméno značky. Budování loajality zákazníků ke značce Troop London pokládá za velmi důležité.

V současné době má značka Troop London silné jméno ve Velké Británii, Irsku, Německu, Nizozemsku, České republice, Belgii, Dánsku, Švédsku, Francii, Itálii, Polsku, Španělsku, Saúdské Arábii a Spojených arabských emirátech.

Momentální snahou značky je upevnit její přítomnost ve více zemích Asie a Tichomoří a také v jižní Asii, kde ekonomický boom vytvořil životaschopný trh s vysokovýkonným spotřebním zbožím. Troop London je v procesu vstupu do zemí jako je Indie, Tchaj-wan, Malajsie, Thajsko, Singapur, Hong Kong, Čína, Korea, Japonsko a Austrálie.

Dlouhodobým cílem brandu je vstoupit na severoamerický trh a upevnit jeho celosvětovou přítomnost.

Troop London TRP0473

Síla

Troop London je dobře zavedená značka a organicky se rozvíjela v průběhu let až dosáhla současného dominantního postavení. Každoročně se kolekce tašek, brašen a batohů účastní více než deseti veletrhů ve Velké Británii a v kontinentální Evropě. V současné době „armáda“ obchodních zástupců značky Troop London pokrývá Anglii, Skotsko, Wales, Severní Irsko, Irskou republiku, Německo, Nizozemsko, Česko, Belgii, Dánsko, Švédsko, Francii, Itálii, Polsko, Španělsko, Saúdskou Arábii a SAE.

Troop London - taška přes rameno

Ochrana

Jako dobře známá značka je Troop London vystavena padělání a jiným problémům s kopírováním. Značka a její produkty jsou však chráněny patentovou registrací ve Velké Británii. Výrobky jsou neustále sledovány a v případě jakékoli porušení autorských a patentových otázek spojených s ochranou značky Troop London se přijímají se vhodná opatření k jejich ochraně kdekoli na světě.

Troop London - kšiltovka

Troop London je velmi úspěšná kolekce značkových tašek, brašen a batohů. Má všechny jedinečné vlastnosti pro dobývání světového trhu a je na cestě dosáhnout svého cíle - dlouhodobého celosvětového úspěchu.

Troop London - příběh značky

Troop London - příběh značky Troop London - příběh značky Troop London - příběh značky Troop London - příběh značky
Troop London - příběh značky Troop London - příběh značky Troop London - příběh značky Troop London - příběh značky
Troop London - příběh značky Troop London - příběh značky Troop London - příběh značky Troop London - příběh značky
Troop London - příběh značky Troop London - příběh značky Troop London - příběh značky Troop London - příběh značky
Troop London - příběh značky      
Tašky a batohy pro ženy Tašky a batohy pro ženy

Nová kolekce Suitsuit NATURA má osvěžující vzhled a nadčasovou jednoduchost, celá kolekce je navíc také udržitelná - je vyrobená z použitých PET lahví.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní až o 15% nižší než v hlavní sezóně.

Archiv novinek

 
Zavřít Více