Rover SPEED AI Robotic Suitcase - chytrý cestovní kufr

Rover SPEED AI Robotic Suitcase  - chytrý cestovní kufr

Rover Speed AI robotic Suitcase je celý název unikátního chytrého kufru. Na první pohled vypadá jako obyčejný kufr, ale zdání klame.

Ve skutečnosti se jedná o chytré zařízení s umělou inteligencí, které dokáže sledovat téměř každý krok svého majitele. K tomu, aby vás kufr dokázal sledovat stačí jediné – navázat s ním spojení přes mobilní telefon pomocí Bluetooth. Jedině tak dokáže kufr mapovat cestu, kam se vydáváte a doslova jezdí za vámi. Dokáže při tom sám rozpoznat překážky, kterým se umí vyhnout. Toto chytré zařízení je tedy bezpečné i v případě, že procházíte letištní halou nebo bezcelním obchodem.

 

Váš cestovní společník je tedy vždy pár kroků za Vámi. Když se od něj vzdálíte více jak 2 metry, okamžitě dostanete výstražnou notifikaci na svůj smartphone. Minimalizuje se tím tedy možnost, že vám kufr někdo odcizí.

Baterie v Rover Speed AI Robotic Suitcase je dobíjecí s kapacitou 6 400 mAh. Tato kapacita vám vystačí i na několikadenní přelet mezi destinacemi. Nedostatek energie cestovní kufr ohlásí s dostatečným předstihem prostřednictvím zprávy na mobilní telefon.

Rover Speed - chytrý kufr

 

Chytrý cestovní kufr - Rover Speed

 

Rover Speed - provedení v černé barvě

 

Rover Speed - úložný prostor

Tašky a batohy pro ženy Tašky a batohy pro ženy

Nová kolekce Suitsuit NATURA má osvěžující vzhled a nadčasovou jednoduchost, celá kolekce je navíc také udržitelná - je vyrobená z použitých PET lahví.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní až o 15% nižší než v hlavní sezóně.

Archiv novinek

 
Zavřít Více