Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Samsonite - luxusní a pevná zavazadla

Zavazadla, která vás inspirují

 
Přední světová značka Samsonite byla založena již v roce 1910. Proslula především průlomovým výzkumem a vývojem v oblasti inovativních materiálů , které používá pro výrobu svých kufrů. Svou jedinečnost značka potvrzuje řadou prvenství na světovém Zavazadlo Samsonitetrhu se zavazadly. Výrazně o sobě dala vědět ve chvíli, kdy společně s německými kolegy vyvinula unikátní materiál Curv® . Výsledkem této ojedinělé technologie jsou extrémně lehké a odolné kufry s unikátním a osobitým designem.
 
Samsonite nabízí široký sortiment v oblasti zavazadel již dlouhou dobu a tak si postupně vytvořil zákaznickou základnu, která se ráda a stále častěji vrací k jejím výrobkům. Na své si přijdou elegantní dámy, businessmani a Samsonite tvoří také zavazadla a kufříky pro ty nejmenší cestovatele. V nabídce najdeme spoustu osobních doplňků, které vždy oceníte na cestách ať už krátkých nebo delších pobytech někde v zahraničí. Posuďte sami zda si Samsonite zaslouží vaši pozornost...
Počet Řadit dle
Stránka<< 1 2
Pouze skladem
Stránka<< 1 2
MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní minimálně o 15% nižší než v hlavní sezóně.

TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ

Troop London přichází s dalšími oblíbenými brašnami a batohy v modrém provedení, které tak dokonale ladí ke každému outfitu. Teď už jen vymyslet plán a vyrazit do města i mimo něj.

Archiv novinek

 
KONFIGURÁTOR PRODUKTŮ zvolte parametry které Vás zajímají

Zvolte cenu od / do: 3249 - 12899 Kč

Výrobce:

Filtry dle vlastností:

Kategorie
Barva
Typ zavazadla
Materiál
Velikost zavazadla
Váha zavazadla
Počet koleček
Vlastnosti zavazadla
Zámek
Objem

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více