Thule - CROSSOVER - Extrémně funkční zavazadla

THULE CROSSOVER řada extrémně funkčních kufrů, cestovních tašek, batohů i batohů na notebook.

Kolekce Thule Crossover s odolnou konstrukcí a vzhledem vám nabízí flexibilní, ladící zavazadla a batohy pro jakoukoli cestu, která vás čeká.
Pokud vy jste připraveni na cokoliv zakupte si zavazdla z této kolekce a uchovejte své osobní věci v bezpečí. Kolekce Thule Crossover zahrnuje nabídku odolných batohů a tašek. Skvěle vypadají, jsou flexibilní a ochrání vaši výbavu. Thule Crossover vám umožní vydat se na nejnáročnější výpravu. A vždy podle vašich pravidel.

Crossover od Thule zaručují nejvyšší ochranu a flexibilitu hybridních zavazadel a tašek, které se promění na batohy, odolné kufry na kolečkách jsou vyráběny tak, aby dlouho sloužily, nepodstatnou součástí je i odolná konstrukce a skvělý vzhled a chytré inovativní uspořádání vašich osobních potřeb.

Tašky a batohy pro ženy Tašky a batohy pro ženy

Nová kolekce Suitsuit NATURA má osvěžující vzhled a nadčasovou jednoduchost, celá kolekce je navíc také udržitelná - je vyrobená z použitých PET lahví.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní až o 15% nižší než v hlavní sezóně.

Archiv novinek

 
Zavřít Více