Thule - CROSSOVER - Extrémně funkční zavazadla

THULE CROSSOVER řada extrémně funkčních kufrů, cestovních tašek, batohů i batohů na notebook.

Kolekce Thule Crossover s odolnou konstrukcí a vzhledem vám nabízí flexibilní, ladící zavazadla a batohy pro jakoukoli cestu, která vás čeká.
Pokud vy jste připraveni na cokoliv zakupte si zavazdla z této kolekce a uchovejte své osobní věci v bezpečí. Kolekce Thule Crossover zahrnuje nabídku odolných batohů a tašek. Skvěle vypadají, jsou flexibilní a ochrání vaši výbavu. Thule Crossover vám umožní vydat se na nejnáročnější výpravu. A vždy podle vašich pravidel.

Crossover od Thule zaručují nejvyšší ochranu a flexibilitu hybridních zavazadel a tašek, které se promění na batohy, odolné kufry na kolečkách jsou vyráběny tak, aby dlouho sloužily, nepodstatnou součástí je i odolná konstrukce a skvělý vzhled a chytré inovativní uspořádání vašich osobních potřeb.

Počet Řadit dle
Pouze skladem
MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní minimálně o 15% nižší než v hlavní sezóně.

TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ

Troop London přichází s dalšími oblíbenými brašnami a batohy v modrém provedení, které tak dokonale ladí ke každému outfitu. Teď už jen vymyslet plán a vyrazit do města i mimo něj.

Archiv novinek

 
KONFIGURÁTOR PRODUKTŮ zvolte parametry které Vás zajímají

Výrobce:

Filtry dle vlastností:

Kategorie
Barva
Typ zavazadla
Materiál
Vlastnosti zavazadla
Objem
Zavřít Více