Titan - COMPAX - Odolné kufry budoucnosti

Titan COMPAX moderní cestování

Rafinovaný karbonový vzhled nejenže vyzařuje vysoce kvalitní charakter, ale také činí polypropylen velmi stabilním. Zesílené rohy poskytují dodatečnou bezpečnostní ochranu. Kombinovaný vestavěný zámek v horní části je mimořádně bezpečný a má praktickou funkci TSA lock. Čtyři tichá dvojitá kolečka v kombinaci se stabilním teleskopickým madlem umožňují snadný transport na jakémkoliv povrchu. Na zadní straně je skrytý adresní štítek pro rychlejší identifikaci při případném zatouláni kufru.
Uvnitř je zachován vysoce kvalitní charakter COMPAX. Dva funkční balicí prostory poskytují dostatek úložného prostoru pro přehledné zabalení a díky elastickým popruhům vše zůstává na svém místě.

Kolekce je vyvinuta v Německu a je nabízena za velmi příznivou cenu, vzhledem k tomu jak vysokou kvalitu nabízí.

Na výrobu kufrů je použito polypropylenu , které jsou zvláště stabilní
Středně velké kufry COMPAX lze rozšířit o 10% objemu .
Palubní kufry mají tzv. TSA USB zámek
, který vám umožní pohodlně nabíjet váš smartphone nebo notebook s power banky (není součástí dodávky) na cestách.
 

Kolekce COMPAX od Titan je příchodem budoucnosti v moderním cestování

Obsahem kolekce skořepinových kufrů TITAN jsou zavazadla v obvyklých rozměrech S, M a L. V závislosti na délce a typu pobytu máte na výběr mezi 43l, 75l (s možností rozšíření až na 83l) a 104l
Všechny jsou vyrobeny z nezničitelného materiálu a spolu s vyztuženými hranami vydrží i při cestování vysoké zatížení.

Během přepravy vám kufry COMPAX slibují komfort cestování. Zavazadla jsou vybaveny hladkým čtyřkolečkovým systémem.

Série je také pohodlná co se balení týká. Kufr se v podstatě skládá ze dvou částí, které mohou být baleny samostatně. V kombinaci s balicími popruhy a různými vnitřními kapsami je systematické balení a násladné hledání mnohem jednodušší.

Je vybavena zapuštěným zámkem TSA zámkem . A kdyby se váš kufr náhodou ztratil, může být rychle přidělen jeho majiteli skrze skrytý adresní štítek na zadní straně.
 

Tašky a batohy pro ženy Tašky a batohy pro ženy

Nová kolekce Suitsuit NATURA má osvěžující vzhled a nadčasovou jednoduchost, celá kolekce je navíc také udržitelná - je vyrobená z použitých PET lahví.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní až o 15% nižší než v hlavní sezóně.

Archiv novinek

 
Zavřít Více