Titan - PRIME Komplexní elegantní kolekce

Titan PRIME se řídí kombinací elegantního a prostorného zavazadla

Rafinovaný polyesterový materiál s jemnými akcenty odlesku je obzvláště odolný.
Uvnitř i z venku se zavazadla PRIME osvědčila jako absolutní organizační talent - díky mnoha kapsám na zip přístupným zvenku mohou být tak vaše ruce vždy volné a uložené věci lehce dohledatelné.

Nadčasový design kolekce PRIME, četné přihrádky a špičkové vybavení. Zkrátka jsou dokonale promyšlené a vhodné ať už pro služební cesty nebo rodinnou dovolenou.

Série se skládá z kufrů ve třech velikostech, cestovních tašek ve dvou velikostech, palubní tašky a batohu.
 

Titan PRIME všestranná kolekce vysoké kvality

Cestovní kufry ve velikosti 55, 68 a 78 cm

Pohodlné 4-kolečkové kufry z odolného polyesteru. Cestovní kufry se vyznačují elegantním, moderním designem a vysoce kvalitním zpracováním.
Dvojitá kolečka s nízkou hlučností a uzamykatelná teleskopická rukojeť vás na cestě nenechá v problému.
Kufry jsou uvnitř vybaveny popruhy pro fixaci obsahu, přepážkou s nastavitelným uzávěrem přezky. Na straně víka kufru je i prostor pro košile uzavíratelný zipem a četné, které má na sobě přihrádky pro perfektní organizaci. Mezi další přednosti patří integrovaný zámek s TSA pro zvýšení bezpečnosti, praktická menší kapsa na boku kufru, uvnitř kufru potom najdete odnímatelný vak pro tekutiny a kosmetiku.
Čtyři dvojitá kolečka se znakem TITAN zajišťují příjemný komfort i při svižné jízdě.

Cestovní tašky na kolečkách 55 a 70 cm

Dvě velikosti v obou případech umístění na dvou kolečkách. Tašky se vyznačují elegantním, moderním designem a vysoce kvalitním zpracováním.
Cestovní tašky zajišťují flexibilní možnosti balicí pásy a volitelná přepážka . Zda je cestovní taška zabalena shora nebo zda otevřete dvě poloviny, je jen na vás. K fixaci obsahu se používají nastavitelné postroje.

Cestovní tašky

Funkční palubní zavazadlo od německého výrobce Titan je vyrobené z polyesteru odolného proti roztržení a odpuzujícího vodu.
Hlavní oddíl má polstrovanou přihrádkou na laptop až 15,6" a mnoha dalšími přihrádkami na dokumenty A4, karty, mobilní telefon, brýle, pera a další. Taška nabízí vynikající kvalitu a propracovaný design. Díky odnímatelnému ramennímu popruhu a chytrému uspořádání je tato taška vždy dobrou volbou.

Městský batoh

Funkční batoh od Titanu vyrobený z odolného polyesteru přesvědčí svou vysokou kvalitou zpracování a praktickým uspořádáním.
Má prostorný hlavní oddíl vhodný pro dokumenty A4, polstrovaný prostor pro notebook s úhlopříčkou až 15,6" i prostor pro tablety. Ale i řadu dalších oddílů a kapes pro chytré telefony, pera, brýle, kabely a další. Batoh je doplněn polstrovaným nosným systémem s hrudním popruhem a popruh pro nasunutí na rukojeť kufru.

Tašky a batohy pro ženy Tašky a batohy pro ženy

Nová kolekce Suitsuit NATURA má osvěžující vzhled a nadčasovou jednoduchost, celá kolekce je navíc také udržitelná - je vyrobená z použitých PET lahví.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní až o 15% nižší než v hlavní sezóně.

Archiv novinek

 
Zavřít Více