Titan - PRIOR - Prémiová řada kufrů vyrobených v německu

Řada kufrů Titan PRIOR je vyrobena pro každou příležitost.

Vize německé firmy Titan pro PRIOR se narodil a jejich ambicí , aby vznikla nová , stabilnější , lehčí a ještě více stylový - s inovativními materiály a povrchových úprav , s futuristickým designem a intuitivním ovládáním . Navzdory svému ultramoderním zevnějšku je to docela jednoduše lehký, robustní , inovativní a trendy v materiálu.

Skořepina je vyrobena ze Senolite ® , polykarbonátu s drahými SmartSkin úpravami vyvinuté speciálně pro firmu Titan .
Velikosti L a M jsou vybaveny vstřikovaným rámem, který je přilepen k plášti a patentovaný zámkový systém integrovaný na kufru .
Kabinový kufr perfektní rozměry ( 40 x 55 x 20 cm) , které jsou schváleny jako příručních zavazadel všemi hlavními leteckými společnostmi.

Titan PRIOR je německý kvalitní výrobek . Navržený, vyvinutý a vyrobený v Německu , přesněji ručně vyráběný v Bavorsku .

Tašky a batohy pro ženy Tašky a batohy pro ženy

Nová kolekce Suitsuit NATURA má osvěžující vzhled a nadčasovou jednoduchost, celá kolekce je navíc také udržitelná - je vyrobená z použitých PET lahví.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní až o 15% nižší než v hlavní sezóně.

Archiv novinek

 
Zavřít Více