Travelite - NEOPAK Kolekce v barevném retro stylu

Travelite NEOPAK je moderní cestování v retro stylu

Pokud je vám blízký retro styl, pak je tato nádherná a pestrobarevná kolekce určena právě pro vás.

Obsáhlá kolekce textilních cestovních zavazadel v dvoubarevných odstínech červené, modré nebo šedé barvy je moderní snad navždy. Uvnitř jsou pak zavazadla proužkovaná vždy v odstínu šedé.

Kolekce je opravdu rozmanitá a zahrnuje cestovní kufry osazené 4mi kolečky , přičemž střední a největší kufr je možné rozšířit a zvětšit tak objem kufru o dalších 20%.
Na palubu se pak s sebou můžete vzít malou cestovní tašku nebo batoh.

Kolekce NEOPAK od Travelite

Antracit kombinovaný s šedou, červená barva v kombinaci s růžovou a námořnická modrá s jasně modrou barvou. Tyto barevné kombinace s trendy designem v atraktivním retro vzhledu - to je kolekce textilních cestovních zavazadel, která nás prostě baví.

Plně vybavené kufry na kolečkách NEOPAK

Cestovní kufry se dvěmi předními kapsami na zip, bočním integrovaným kombinačním zámkem. Uvnitř nastavitelnými popruhy a přihrádkou na košili.
Ve velikosti M a L je doplněn i expandér, boční zip díky němuž rozšíříte objem z 59 l na 69 l nebo na 92 ​​l na 105 l. Pro pohodlnou jízdu mají všechny kufry NEOPAK čtyři komfortní kola otočná o 360 stupňů. Horní rukojeť je u všech velikostí, boční madlo je pak jen u středního a velkého kufru.

Univerzální batohy NEOPAK

Atraktivní a univerzální jsou batohy.
S jejich atraktivním designem a praktickou funkčností jsou také populární v každodenním životě.

Tašky a batohy pro ženy Tašky a batohy pro ženy

Nová kolekce Suitsuit NATURA má osvěžující vzhled a nadčasovou jednoduchost, celá kolekce je navíc také udržitelná - je vyrobená z použitých PET lahví.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní až o 15% nižší než v hlavní sezóně.

Archiv novinek

 
Zavřít Více