Zavazadlo a koloběžka v jednom

Zavazadlo a koloběžka v jednom

 

Úhledný, stylový a vysoce univerzální Micro Luggage Scooter je parádním doplňkem na služební cesty i na dovolenou. Tento výrobek je zavazadlo a koloběžka v jednom, ideální pro rychlý pohyb po městě či letištní hale.

Pokud jste při cestování unavení a nechce se Vám nosit těžké zavazadlo, tak právě pro Vás je tu tento výrobek navržený ve Švýcarsku. Kufr má objem 26 litrů a je přijímán jako příruční zavazadlo u většiny leteckých společností. Díky pevné konstrukci a kvalitnímu podvozku je pojízdný kufr využíván u náročných cestovatelů, kteří se na inovativní zavazadlo můžou spolehnout.

Dost vychvalování. Fakt, že se pojízdné zavazadlo stává "hitem", potvrzuje i nedávno vydané video amerického youtubera, který se jmenuje Casey Neistat. Tento youtuber, filmař a kreativec nedávno obdržel zásilku s tímto kufrem a po rozbalení ho řádně "otestoval". Z názvu videa (Suit case scooter fail!!!) je patrné, že ne každému kufr padne do oka :-). Od 5:19 můžete sledovat, jak Casey bojuje s tímto cool zavazadlem.

 

 

"Zürich - New York, tam a zpět... Večer před odlete zapomenete na odbavení. Čas je núprosný. Stačíte jen vzít mobil, něco k snědku a frčíte směr letiště. Dva jednoduché pohyby a z vašeho zavazadla se najednou stává koloběžka. Pohybujete se halou rychleji něž ostatní. Kličkujete mezi dalšími cestujícími, jen abyste dojeli včas... Zvládli jste to. Na palubě letadla svůj kufr pohodlně vkládáte do zavazadlového prostoru nad hlavou. Jak jednoduché. Dokonalý výlet díky Micro Luggage Scooter.

 

 

Autor článku: Petr (content editor)

Tašky a batohy pro ženy Tašky a batohy pro ženy

Nová kolekce Suitsuit NATURA má osvěžující vzhled a nadčasovou jednoduchost, celá kolekce je navíc také udržitelná - je vyrobená z použitých PET lahví.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní až o 15% nižší než v hlavní sezóně.

Archiv novinek

 
Zavřít Více