Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Váš kufřík je zatím prázdný...

Cestovní tašky s kolečky

Cestovní tašky s kolečky

Cestovní tašky s kolečky

Tašky na kolečkách jsou ideální na přavážení težšího nákladu, předcházíte tak zatěžování ramen a zad. Jsou mnohdy opatřeny vysunovací rukujetí. Tato konstrukce zajištuje vysokou kvalitu a trvanlivost tašek.

Při výběru cestovních tašek je dobré zvážit několik aspektů jako jsou: objem, kvalita koleček, kvalita zipů, hmotnost samotné tašky a celková spolehlivost. Čtyř-kolové tašky a kufry jsou všeobecně lepší pro rovné povrchy. Naopak dvou-kolové tašky a kufry jsou vhodnější pokud se budete při cestování pohybovat po nerovných cestách případně rozbitém asfaltu. V naší nabídce naleznete různé velikosti a kufrů a tašek od těch nejmenších (palubních) až po ty největší, které slouží pro přepravu větších nákladů.

Jistě je důležité vybrat správnou velikost tašky či kufru pro své účely, proto výběru věnujte opravdu pozornost. Nezapoměnte také vždy sledovat, zda taška či kufr splňuje velikostní požadavky jednotlivých leteckých společností. Jedny z nejlehčích zavazadel jsou ty, které se vyrábějí z nepromokavého polyesteru. Polyester je materiál pevný a zároveň lehký. Díky technologii výroby Ripstop, jsou tašky a kufry velmi odolné a pevné. Techlnologie RIpstop spočívá v tom, že do tenké textilie jsou zatkány s odstupem několika milimetrů tlustější niti, zboží tak dostává členitou strukturu a je pevnější. Pokud budete vybírat mezi kufry nebo taškami známých značek, které jsou k dispozici na našem eshopu, nemusíte se bát o bezpečnost Vašeho nákladu.

Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA

Nová kolekce lehkých plastových kufrů z ABS na zdvojených kolečkách, která je dostupná v pěti barevných variantách. Palubní zavazadla jsou dostupná již od 1699,-

Nový palubní batoh od VOGART Nový palubní batoh od VOGART

Naši nabídku nedávno obohatil rozšířitelný batoh z kolekce CABIN CREW od Vogart. S tímto velkým palubním batohem můžete pohodlně cestovat a nahradit jím tak malé kabinové zavazadlo.

TROOP LONDON - NOVINKY 2018 TROOP LONDON - NOVINKY 2018

Troop London přichází opět s novými kousky barevně laděnými do tmavě hnědé, zelené nebo camel barvy. Navíc byly oblíbené brašny a batohy rozšířeny o modré provedení.

Archiv novinek

 
Pilové kotouče
 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry a zavazadla
© Kufry a zavazadla

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více