Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Cestovní tašky s kolečky

Cestovní tašky s kolečky

Cestovní tašky s kolečky

Tašky na kolečkách jsou ideální na přavážení težšího nákladu, předcházíte tak zatěžování ramen a zad. Jsou mnohdy opatřeny vysunovací rukujetí. Tato konstrukce zajištuje vysokou kvalitu a trvanlivost tašek.

Při výběru cestovních tašek je dobré zvážit několik aspektů jako jsou: objem, kvalita koleček, kvalita zipů, hmotnost samotné tašky a celková spolehlivost. Čtyř-kolové tašky a kufry jsou všeobecně lepší pro rovné povrchy. Naopak dvou-kolové tašky a kufry jsou vhodnější pokud se budete při cestování pohybovat po nerovných cestách případně rozbitém asfaltu. V naší nabídce naleznete různé velikosti a kufrů a tašek od těch nejmenších (palubních) až po ty největší, které slouží pro přepravu větších nákladů.

Jistě je důležité vybrat správnou velikost tašky či kufru pro své účely, proto výběru věnujte opravdu pozornost. Nezapoměnte také vždy sledovat, zda taška či kufr splňuje velikostní požadavky jednotlivých leteckých společností. Jedny z nejlehčích zavazadel jsou ty, které se vyrábějí z nepromokavého polyesteru. Polyester je materiál pevný a zároveň lehký. Díky technologii výroby Ripstop, jsou tašky a kufry velmi odolné a pevné. Techlnologie RIpstop spočívá v tom, že do tenké textilie jsou zatkány s odstupem několika milimetrů tlustější niti, zboží tak dostává členitou strukturu a je pevnější. Pokud budete vybírat mezi kufry nebo taškami známých značek, které jsou k dispozici na našem eshopu, nemusíte se bát o bezpečnost Vašeho nákladu.

Autor článku: Katka (zákaznický serivis)

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní minimálně o 15% nižší než v hlavní sezóně.

TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ

Troop London přichází s dalšími oblíbenými brašnami a batohy v modrém provedení, které tak dokonale ladí ke každému outfitu. Teď už jen vymyslet plán a vyrazit do města i mimo něj.

Archiv novinek

 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více