Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Váš kufřík je zatím prázdný...

Cestovní tašky s kolečky

Cestovní tašky s kolečky

Tašky na kolečkách umožňuje provádět těžká zavazadla, nezatěžovat ramena a záda. Mohou vrátit, drží zatahovací rukojeť. Tato konstrukce vyžaduje vysokou kvalitu a trvanlivost materiálů.

Při výběru, zváží možnosti, jako je hmotnost, spolehlivost a kola systémem. Čtyři-kolové sáčky lepší na rovném povrchu, a jsou vhodnější pro dvoukolového staré asfaltové vozovky. Také tašky na kolečkách jsou různé skladovací kapacity, a proto jsou malé, střední a velké, až 100 l.

Je třeba při nákupu kancelářských velikost pro přepravu zavazadel, které používáte nejvíce. Také nezapomeňte o hmotnostní limit pro pytle povolených v letadle. Nejlehčí textilní tašky na kolečkách, vyrobený z nepromokavého polyesteru. Díky technologii výroby Ripstop, tašky s kolečky, jsou také odolnější vůči opotřebení.Vyberte si model známý výrobce a nebojte se o bezpečnost vašeho zavazadla.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA

Nová kolekce lehkých plastových kufrů z ABS na zdvojených kolečkách, která je dostupná v pěti barevných variantách. Palubní zavazadla jsou dostupná již od 1699,-

Nový palubní batoh od VOGART Nový palubní batoh od VOGART

Naši nabídku nedávno obohatil rozšířitelný batoh z kolekce CABIN CREW od Vogart. S tímto velkým palubním batohem můžete pohodlně cestovat a nahradit jím tak malé kabinové zavazadlo.

TROOP LONDON - NOVINKY 2018 TROOP LONDON - NOVINKY 2018

Troop London přichází opět s novými kousky barevně laděnými do tmavě hnědé, zelené nebo camel barvy. Navíc byly oblíbené brašny a batohy rozšířeny o modré provedení.

GLADIATOR - Kvaltiní cestovní tašky s kolečky i bez nich GLADIATOR - Kvaltiní cestovní tašky s kolečky i bez nich

Kvalitní a současně velmi lehké cestovní tašky na kolečkách i bez nich to je kolekce EXPEDITION od španělské firmy Gladiator

Archiv novinek

 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry a zavazadla
© Kufry a zavazadla

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím