Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Cestujeme

SKANDINÁVIE - fjordy, komáři a drahé pivo

SKANDINÁVIE - fjordy, komáři a drahé pivo

O tom jak se cestuje napříč Skandinávií, jak drahé je tam pivo a jak moc tam štípou komáři jsem si popovídala s kolegou z contentu Petrem, který se toto léto vydal na další expedici.

» Celý článek

Centrální Asie - místo s jedinečnou atmosférou

Centrální Asie - místo s jedinečnou atmosférou

Jak se zrodil nápad cestovat do střední Asie? Jak náročné je cestovat při teplotě +45°C? Odpovědi na tyto otázky a na mnoho dalších dostanete odpověď v rozhovoru s naším kolegou Petrem, který se o náš e-shop stará po obsahové stránce. Ten s kamarády během července procestoval státy střední Asie – Uzbekistán, Tádžikistán, Kyrgistán a Kazachstán. My jsme si pro něj přichystali pár otázek

» Celý článek

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní minimálně o 15% nižší než v hlavní sezóně.

TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ

Troop London přichází s dalšími oblíbenými brašnami a batohy v modrém provedení, které tak dokonale ladí ke každému outfitu. Teď už jen vymyslet plán a vyrazit do města i mimo něj.

Archiv novinek

 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více