SkyValet – chytrý kufr

SkyValet – chytrý kufr

At´už jste častý uživatel letecké dopravy, který létá na desítky služebních cest, nebo jen občas létáte na dovolenou, jistě potvrdíte, že některé stresové zážitky při čekání na let vám cestu rozhodně nezpříjemní.

Zatímco mnoho událostí nelze přímo ovlivnit, jako například zpoždění letadla spojené s povětrnostními podmínkami, přesto máme některé okolnosti ve svých rukou. Klíčem k minimalizování stresu na letišti může bezpochyby posloužit chytré zavazadlo SkyValet . V současné době se jedná o start-up. Toto inteligentní zavazadlo dokáže vyřešit některé naše potřeby při běžném cestování.

Zavazadlo SkyValet

V současné době sledujeme málo podobných trendů v oblasti cestovních zavazadel. SkyValet se snaží vystoupit z řady a nabídnout cestujícím několik funkcí v jednom kufru. Najdete v něm přenosné nabíjecí zařízení pro mobilní telefony s operačním systémem iOS i Android, které čerpá z vestavěné baterie. Baterie je vynímatelná a vyhovuje předpisům TSA.

GPS senzor pro lokalizaci zavazadla Vám pomůže při ztrátě. Vestavěnou váhu pro zjištění aktuální hmotnosti kufru jistě také oceníte. Dále kufru nechybí zámek, který lze ovládat přes bluetooth a také dva USB porty. Zavazadlo má magnetickou přední kapsu, která vám umožní otevřít jej jednoduchým dotekem namísto zipu. Díky zavazadlům SkyValet tedy již nepotřebujete samostatné přenosné nabíječky k napájení vašich zařízení, váhu pro vážení zavazadla, zámek nebo sledovací zařízení. Všechny tyto funkce jsou vystavěny přímo do unikátního zavazadla.

Inteligentní zavazadlo SkyValet

I nteligentní design společnosti SkyValet přesahuje rámec zabudovaných přístrojů, které nabízejí řešení běžných cestovních nepříjemností v podobě ztráty zavazadla nebo vybitého mobilního telefonu.

Kola ve tvaru písmene S , která se poprvé objevila ve skateboardovém průmyslu, zvyšují manévrovatelnost a hladce jezdí po jakémkoli povrchu. SkyValet má exkluzivní patent na tyto vylepšená kolečka, takže nenajdete tuto úroveň stability u žádných jiných značek cestovních zavazadel.

Technologie Shark Wheel

Vnější materiál zavazadla je vyroben z lehkého a trvanlivého polykarbonátového materiálu. Zipy jsou oboustranné, aby poskytly další vrstvu ochrany a jsou odolné proti roztržení. Unikátní a elegantní zavazadlo je dodáváno ve čtyřech různých velikostech - včetně přepravních a větších kufrů. Jsou na výběr ve třech barevných variantách, které odpovídají vašim potřebám a stylu cestování.

Dostupné modely:

  • Business zavazadlo: 38 cm vysoké, váží 3,6 kg
  • Příruční zavazadlo: 56 cm vysoké, váží 3,8 kg
  • Středně velké zavazadlo: 64 cm vysoké, váží 4 kg
  • Velké zavazadlo: 74 cm vysoké, váží 4,5 kg

Všechny čtyři modely jsou vybaveny zámkem ovládaným přes bluetooth, lokalizátorem GPS, kvalitním zipem a kolečky ve tvaru písmene S. Příruční a business zavazadlo nemá vestavěnou váhu. Středně velké a velké zavazadla nejsou vybaveny bezdrátovou nabíječkou, magnetickou přední kapsou nebo USB porty, protože tyto funkce jsou navrženy speciálně pro příruční a business variaty zavazadla SkyValet.

SkyValet měl za cíl získat 10 000 USD na startupovém serveru Kickstarter a této částky dosáhl během několika hodin. V současnosti projekt podpořilo více než 290 lidí a darovali cca 75 000 USD. Stále je možné na projekt přispívat. Společnost SkyValet plánuje dodávat inteligentní zavazadla v dubnu - právě včas na jarní a letní cesty.

 

Autor článku: Petr (content editor)

Zdroj: digitaltrends.com

Tašky a batohy pro ženy Tašky a batohy pro ženy

Nová kolekce Suitsuit NATURA má osvěžující vzhled a nadčasovou jednoduchost, celá kolekce je navíc také udržitelná - je vyrobená z použitých PET lahví.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní až o 15% nižší než v hlavní sezóně.

Archiv novinek

 
Zavřít Více