Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Váš kufřík je zatím prázdný...

Jak fungují bezpečnostní zámky TSA?

Jak fungují bezpečnostní zámky TSA?

Americký bezpečnostní úřad pro cetování (TSA) vydává registrované bezpečnostní zámky, které slouží k uzamykání zavazadel. Oproti obyčejným zámkům mají zámky TSA výhodu v tom, že je můžou pracovníci letiště při kontrolách otevřít bez použití násilí. Stává se, že určité procento zavazadel je kontrolováno pečlivěji než ostatní a k takové kontrole je potřeba zavazadlo otevřít. Právě díky zámkům TSA je tato operace jednodušší a zaručeje majiteli kontrolovaného kufru, že po skončení prohlídky bude kufr zase bezpečně uzamčen. Tyto zámky jsou volně k rpodeji. Stojí okolo 200 Kč.

Dalším zajímavým bezpečnostním prvkem proti ztrátě zavazadla je systém i-TRAK. Zakoupením balení i-TRAK se Vám do rukou dostává sada štítků s originálními identifikačními čísly, které umístíte na Vaše zavazadla nebo příruční tašky. Jde o systém, který funguje na bázi unikátního kódu, který si zaegistrujete pod Vaším jménem na webových stránkách i-TRAK a tak se Vaše zavazadlo stává součástí databáze. Díky databázi těchto kódů lze včas a s přesností zjistit informace o majiteli ztraceného zavazadla a zajistit tak, aby zavazadlo v pořádku doputovalo zpět k majiteli.

Zavazadla s i-TRAK kódem: Carlton O2 Expandable Trolley Case 72cm

Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA

Nová kolekce lehkých plastových kufrů z ABS na zdvojených kolečkách, která je dostupná v pěti barevných variantách. Palubní zavazadla jsou dostupná již od 1699,-

Nový palubní batoh od VOGART Nový palubní batoh od VOGART

Naši nabídku nedávno obohatil rozšířitelný batoh z kolekce CABIN CREW od Vogart. S tímto velkým palubním batohem můžete pohodlně cestovat a nahradit jím tak malé kabinové zavazadlo.

TROOP LONDON - NOVINKY 2018 TROOP LONDON - NOVINKY 2018

Troop London přichází opět s novými kousky barevně laděnými do tmavě hnědé, zelené nebo camel barvy. Navíc byly oblíbené brašny a batohy rozšířeny o modré provedení.

Archiv novinek

 
Pilové kotouče
 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry a zavazadla
© Kufry a zavazadla

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více