Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ

TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ Datum: 08.10.2018

Vážení zákazníci,

klasický vzor TROOP LONDON, vysoce kvalitních bavlněných brašen, tašek i batohů v modrém provedení ladí ke každému outfitu a hodí se do města, přírody i k návštěvě památek :)

KOLEKCI CLASSIC v modré si můžete prohlédnout pod tímto odkazem

Příjemné nakupování


Pokud byste se chtěli podívat osobně do místa, kde byla fotka pořízena, pak prozradím, že se jedná o přírodní rezervaci Údolí Plakánek , která je jednou z nejhezčích částí chráněné krajinné oblasti Český ráj. Před vstupen do rezervace ještě můžete navšívit Hrad Kost.
Odkaz na bližší informace: http://www.hrad-kost.cz/vylety-plakanek.php

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní minimálně o 15% nižší než v hlavní sezóně.

TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ

Troop London přichází s dalšími oblíbenými brašnami a batohy v modrém provedení, které tak dokonale ladí ke každému outfitu. Teď už jen vymyslet plán a vyrazit do města i mimo něj.

Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA Levné plastové kufry z ABS Gladiator OPERA

Nová kolekce lehkých plastových kufrů z ABS na zdvojených kolečkách, která je dostupná v pěti barevných variantách. Palubní zavazadla jsou dostupná již od 1699,-

Archiv novinek

 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více