Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Extrémně odolné a lehké kufry OCEAN

Extrémně odolné a lehké kufry OCEAN Datum: 07.02.2020

Už jste viděli takový flexibilní a robustní cestovní kufr?
Tohle je kolekce GLADIATOR OCEAN , která je vyrobena z nejmodernějšího polypropylenu, 100% recyklovatelná: lehká, super pevná a flexibilní.
Nejlepší vlastnosti pro váš kufr, aby se stal nejlepším společníkem na cestách: lehkost pomáhá zavazadlovému kufru pohodlně s ním manipulovat, flexibilita materiálu absorbuje možné dopady cesty a polypropylen mu dává velkou odolnost.

Tento kufr je k dispozici v metalické šedé a oceánské modré barvě a ve třech velikostech, velikost kabinového kufru, který je vhodný jako příruční zavazadlo v leteckých společnostech, střední a velké.

Nyní k dispozici v našem obchodě, klikněte zde pro nákup.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní minimálně o 15% nižší než v hlavní sezóně.

TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ

Troop London přichází s dalšími oblíbenými brašnami a batohy v modrém provedení, které tak dokonale ladí ke každému outfitu. Teď už jen vymyslet plán a vyrazit do města i mimo něj.

Archiv novinek

 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více