Tašky a batohy pro ženy

Tašky a batohy pro ženy Datum: 28.11.2021

SUITSUIT holandská značka s výrobky učenými pro ženy nyní přidává k plastovým kufrům také volnočasové tašky a batohy v kolekci NATURA - jsou nádherné a multifunkční pro každodenní použití pro ženy, které se nebojí pastelvých barev.

Kolekce Natura obsahuje batohy , které se skvěle hodí do školy, práce nebo na výlet! Batohy jsou k dispozici v nejméně 12 různých barvách. Batohy Natura nabízí dostatek prostoru pro přenášení vašich každodenních nezbytností a vašeho notebooku. Batoh má oddělenou přihrádku na notebook, takže svůj notebook můžete snadno, bezpečně a chráněně přepravovat. Samozřejmě bylo myšleno i na detaily. Batohy mají pohodlné ramenní popruhy s tkaným logem a mají výborný komfort nošení.

Kromě batohů jsou v kolekci Natura k dispozici také cestovní tašky . Tyto cestovní tašky mají stejný vzhled a dojem jako batohy! Taška Natura je multifunkční taška pro každodenní použití. Ať už jedete na víkend nebo sportujete: tato multifunkční a stylová taška je vaším dokonalým společníkem! K dispozici ve 12 různých barvách.

Vyrobeno z udržitelného materiálu rPet , sestávajícího z recyklovaného PET materiálu, z lahví (nealkoholických) nápojů používaných a sbíraných spotřebitelem.

S kolekcí Natura se SuitSuit rozhodl pro udržitelnou společnost se stylovými a nadčasovými produkty!

Tašky a batohy pro ženy Tašky a batohy pro ženy

Nová kolekce Suitsuit NATURA má osvěžující vzhled a nadčasovou jednoduchost, celá kolekce je navíc také udržitelná - je vyrobená z použitých PET lahví.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní až o 15% nižší než v hlavní sezóně.

Archiv novinek

 
Zavřít Více