CIAK RONCATO - vysoce kvalitní kufry s designem i výrobou v Itálii

Italská elegance

Pohodlí, praktičnost a elegance jsou vlastnosti, které výrobce zavazadel Ciak Roncato klade při výrobě každého kufru či zavazadla. Kombinace výzkumu a inovací ve využití materiálů a designových prvků vede k tvorbě ojedinělých zavazadel s nezaměnitelným charakterem.

Značku Ciak Roncato charakterizuje více než 50-ti letá historie této rodinné firmy. 50 let je nepochybně dost dlouhá doba, aby se v ní vystřídalo několik generací, které firmu vždy o nějaký kus posunuli směrem kupředu. Vedení firmy v průběhu 50-ti let bylo vždy inovativní, pracovité, velkorysé a na svět businessu se dívalo očima pevně ukotvené firmy, která si je vědoma svých možností. Po celou tu dobu byla základním tématem moudrost, která definuje klíčová rozhodnutí firmy a její strategické směřování. Zavazadlo Ciak Roncato
 
Rok 1956 je rokem, do kterého se datují kořeny nynější značky Ciak Roncato . Byl to rok, kdy Itálie vstupovala do mnoha zásadních transformací za účelem hospodářského rozmachu. Podnikání jako takové mělo před sebou světlou budoucnost a podniky pomalu, ale jistě rostly.
 
A právě v této době Antonio Roncato má před sebou svět, který se stále zrychluje, a ve kterém bude nutností  cestovat rychleji a s větším komfortem. Právě proto začíná vyrábět kufry a zavazadla pod názvem „Roncato Antonio Baulificio“ . Cesta mladé, ale dynamicky se rozvíjející firmy pokračuje v průběhu let úspěšným vstupem na vnitrostátní trh v Itálii díky inovacím v použití materiálů k výrobě zavazadel. Postupně přechází na materiály jako je hliník a to znamená velkou změnu v dosavadním zpracování. Prodejní kanály se rozšiřují, firma se zaměřuje na spolupráci s veřejnými orgány a začíná prodávat na zahraničních trzích prostřednictvím veletrhů. 
 
Cesta úspěšné firmy je nyní vyšlapána a v roce 1995 přichází zlom. Carlo Roncato , syn zakladatele , transformuje firmu a přichází s kufrem ROYAL. V oblasti cestovních zavazadel se jedná o revoluci. Design je inovativní , ojedinělý . Charakteristický je zaobleným tvarem, elegantními svislými linkami, centrální hliníkovou rukojetí a kvalitními kolečky.
 
Carlo Roncato v další fázi podporuje vstup svých dcer do firmy, které přináší svěží vítr a mnoho inovací. V roce 2002 je firmě udělen certifikát UNI EN ISO 90001: 2008. 
 
Firma Ciak Roncato v současné době vyvíjí, tvoří a vyrábí nové inovativní kufry a zavazadla inspirované světovou módou. 
Tašky a batohy pro ženy Tašky a batohy pro ženy

Nová kolekce Suitsuit NATURA má osvěžující vzhled a nadčasovou jednoduchost, celá kolekce je navíc také udržitelná - je vyrobená z použitých PET lahví.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní až o 15% nižší než v hlavní sezóně.

Archiv novinek

 
Zavřít Více