HITCHDIARY - Blog o cestování stopem

HITCHDIARY - Blog o cestování stopem

 

"Internety" jsou plné cestovatelských blogů. Někdo píše blog o cestování na kole, jiný sdílí své cestovatelské zážitky z luxusních destinací. Co takhle cestování za minimální náklady se spoustou zážítků - to je Hitchhiking - cestování stopem.

Malgi - nadšená studentka informatiky, jak se sama popisuje, cestuje stopem napříč Evropou a rozhodla se, že o své zážitky se bude dělit se čtenáři jejího blogu. V létě 2015 propadla tomuto druhu cestování a od té doby absolvovala pět stopovacích tripů, svezla se padesáti auty a dohromady urazila 6 322 km . Hitchhiking popisuje jako vzrušující formu cestování, ve které nejde pouze o to dostat z bodu A do bodu B. Jde především o spoustu neočekávaných zážitků, které si zkrátka nenaplánujete.

Fotky a zážitky se svých cest sdílí i na sociálních sítích. Na svém blogu také dává tipy, jak a kde je dobré stopovat. Tato slečna je jistě inspirací pro dobrodruhy, kteří chtějí zažít maximální zábavu za minimální náklady.

Autor článku: Petr (content editor)

Tašky a batohy pro ženy Tašky a batohy pro ženy

Nová kolekce Suitsuit NATURA má osvěžující vzhled a nadčasovou jednoduchost, celá kolekce je navíc také udržitelná - je vyrobená z použitých PET lahví.

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní až o 15% nižší než v hlavní sezóně.

Archiv novinek

 
Zavřít Více