Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Jak vybrat zavazadlo?

Jak vybrat zavazadlo?
 
Jednou z důležitých otázek je v jakém ročním období na dovolenou pojedete. Oblečení na léto vždy zabírá méně místa a tak není třeba zbytečně velké zavazadlo .
Doporučujeme vybírat z menších a středních zavazadel, které lze sebou vzít na palubu letadla.
 
V případě, že se chystáte na dovolenou v zimním období je jistě zapotřebí kufr větší velikosti, do kterého lze vložit objemnější oblečení a různé doplňky. Opravdu velké kufry o objemu až 94 l je dobré zvolit na cesty dlouhodobějšího rázu. Navíc jsou vhodné pokud máte v úmyslu si z cest přivézt spoustu suvenýrů. Při výběru zavazadla je také důležité klást důraz na kvalitní pojízdný systém . Ten Vás může zachránit v situaci, kdy jste se vydali na dobrodružnou poznávací cestu, kde nerovnost povrchu je značným problémem. Praktické u kvalitního zavazadla je také fakt, že jde pomocí druhého zipu rozšířit a dosáhnout tak většího objemu.
 
Nezapomeňte na váhu zavazadla . Letecké společnosti udávají různou maximální váhu zavazadla na jednu osobu, proto je dobré si prostudovat před odletem tabulku povolených velikostí a hmotností palubních zavazadel leteckých společností s odletem z České republiky. Avšak nemusíte cestovat jenom letadlem. Je dalších několik možností, jakým druhem dopravy cestovat. Tak například na cestu vlakem se hodí jistě nějaké příruční zavazadlo, ve kterém lze mít pohromadě všechny důležité doklady a doplňky potřebné k cestování.
 
Abychom naše zavazadlo vyzbrojili proti případné ztrátě a zajistili si, že nám ho nějaká dobrá duše vrátí zpět k nám, jsou tu cestovní doplňky ve formě známek, štítků a jmenovek, na které lze napsat naše jméno a adresu.
 
Toť vše k tomu, jak si vybrat cestovní zavazadlo. Shrňme si tedy co důležitého byo napsáno v článku. Určitě vybírejte zavazadlo podle velikosti. Dbejte na kvalitu pojizdného systému. Ložiska by měli být kovová a kolečka na první pohled odolná.
 
Autor článku: Petr (content editor)

 

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní minimálně o 15% nižší než v hlavní sezóně.

TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ

Troop London přichází s dalšími oblíbenými brašnami a batohy v modrém provedení, které tak dokonale ladí ke každému outfitu. Teď už jen vymyslet plán a vyrazit do města i mimo něj.

Archiv novinek

 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více