Jen na pár věci je na cestě spoleh a právě takové u nás nakoupíte.


Někdy potřebujete batoh. Někdy nabíječku. A někdy obojí.

Někdy potřebujete batoh. Někdy nabíječku. A někdy obojí.
 
Jedná se o batohy z velkokapacitní napájecí stanicí. Myšlenka se zrodila v hlavě Joshu Crossovi , který je filmařem a podnikatelem s 15-tiletou praxí. Vymyslet a vyrobit batoh s dokovací stanicí ho napadlo při jeho cestách po světě. Šest měsíců v roce Josh tráví na cestách kvůli svému podnikání. Hodně času se pohybuje na letištích a hotelech. I když je na cestách, řídí svoji firmu na dálku a proto je pro něj důležité být stále online. To je stává obtížným, jelikož baterie v mobilních zařízeních nevydrží moc dlouho a orientovat se na místech, kde se nachází poprvé  bez navigačních pomocníků je často obtížné. Proto si uvědomil, že potřebuje něco jako dokovací stanici nejlépe zabudovanou v zavazadle.
 
GoPlug , jak se této vychytávce říká, je napájecí stanice o kapacitě 26 400 mAh , což je slušná dávka energie pro všechny druhy mobilních zařízení. Technické informace na oficiálních stránkách produktu uvádějí, že na jedno nabití dokovací stanice, které trvá zhruba 3 hodiny, můžete nabít svůj telefon až 14 - krát, GoPro kameru 18 - krát, tablet až 4 - krát a notebook maximálně 2 - krát.
 
Stanice GoPlug se instaluje do speciální kapsy voděodolných batohů. Stanice není nijak fixována k látce batohu, tudíž je možné ji využít i externě. Hodně zajímavým se jeví fakt, že si k batohu lze pořídit solární panely, které se starají o nabití napájecí stanice.
 
Projekt je stejně jako FUGU kufr registrován na portálu Kickstarter a po přispění si jej můžete předobjednat.
 
Pro toho kdo hodně cestuje a využívá při tom jakákoliv mobilní zařízení je stanice GoPlug výborným pomocníkem. Doufejme, že takovýchto projektů bude vznikat co nejvíce, aby ať už nadšení cestovatelé nebo bysnysmeni měli maximální pohodlí.
 
Autor článku: Petr (content editor)
 
 

 

MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR MIMOSEZONNÍ SLEVA NA CELOU KOLEKCI GLADIÁTOR

Skvělé kufry, cestovní tašky i kosmetické kufříky od španělského výrobce GLADIATOR za mimosezónní ceny, která je nyní minimálně o 15% nižší než v hlavní sezóně.

TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ TROOP LONDON do podzimu v MODRÉ

Troop London přichází s dalšími oblíbenými brašnami a batohy v modrém provedení, které tak dokonale ladí ke každému outfitu. Teď už jen vymyslet plán a vyrazit do města i mimo něj.

Archiv novinek

 

Tel.: 732 642 337
Email:
Web: Kufry

Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Zavřít Více